Zajmuję się marketingiem internetowym, a w szczególności social media!

Dodatkowo zajmuję się fotografią – z zamiłowania i pasji. To doskonałe połączenie dla samodzielnego social media managera! Daje mi to możliwości przelania pomysłów moich i klientów na zdjęcia, grafiki i doskonałe posty czy reklamy w mediach społecznościowych.

Codziennie atakowani jesteśmy ogromną ilościa publikowanych informacji. Zdjęcia, grafiki, a także chwytliwe teksty mają największe znaczenie, jeżeli chodzi o zwrócenie naszej uwagi na prezentowane treści.

Wirtualne spacery – zdjęcia 360°

To jeden z moich najnowszych pomysłów. Z wykorzystaniem kamery 360° spełniam wymagania potrzebne do uzyskania statusu „Google Street View Trusted Photographer”. Zdjęcia i filmy w 360 stopniach mogą promować Twoją Firmę, a także prezentować ją za pomocą wirtualnych spacerów dostępnych na Mapach Google.

Studia, szkolenia i certyfikaty

Uważam, że ciągły rozwój jest kluczem do bycia na czasie, zwłaszcza w niemalże codziennie zmieniającym się świecie marketingu internetowego. Jak dotąd ukończyłem studia podyplomowe oraz kursy związane z content marketingiem, social media oraz usługami Google.